מיקרוסקופ בשילוב בינה מלאכותית
  הפתרון החדש שלנו, מיקרוסקופ  Zeiss Axiovert 5 Digital, מביא למעבדת התאים שלך טכנולוגיה מתקדמת של AI כדי לשפר את היעילות ולשמר את התוצאות שלך. בעזרת המערכת, תוכל לבצע את תהליכי העבודה שלך בצורה יותר יעילה וליהנות מתוצאות מדויקות הניתנות לשחזור.

   למערכת המיקרוסקופ ישנם מספר יתרונות:

  • עבודה מחוץ לקופסה
    כלומר תוכל לחוות את היתרונות של המיקרוסקופ ומשגרה מדעית בכל מקום שתבחר. אפשרויות השימוש רחבות, כולל מחקר בסיסי ושימוש עבור משתמשים מתחילים.
  • חיסכון בזמן
    בעזרת הבינה המלאכותית של המערכת, תוכל לחסוך זמן בהקמה, הגדרת פרמטרים, הכשרת עמיתים חדשים ורכישת תמונות. בנוסף, המערכת משתמשת במודולי AI שיכולים לספר ולצרף תאים באופן אוטומטי, ולהפוך את העבודה למהירה יותר.  תוצאות הספירה זמינות באופן מיידי ונגישות בלחיצה אחת בלבד. עם Axiovert 5 Digital, אתה יכול לשפר את פעילות המעבדה שלך ולהבטיח תוצאות מדויקות ויעילות יותר.
  • פשוט נוצר בשבילך
   ישנו פתרון מושלם עבור סביבות מרובות משתמשים, ותפעול המערכת הוא מאוד פשוט ואינטואיטיבי. עם לחיצה אחת על כפתור ההצמדה, תוכל לבצע פעולות שונות: צילום תמונה בודדת או תמונת פלואורסצנטי רב-ערוצית עם עד 5 ערוצים והקלטת וידאו. בעזרת זרימת העבודה של ספירת תאים באמצעות בינה מלאכותית ושילוב, תוכל לצלם תמונות ולנתח אותן באופן מיידי.